Dragi korisnici,

dobrodošli na službene stranice Narodne knjižnice i čitaonice u Klisu na kojima ćete moći naći korisne informacije o radu knjižnice, događanjima i korpusu knjižne građe.

Na stranici možete pronaći i zanimljive preporuke te pregled naših događanja. Izradom ove web stranice stavljamo završnu točku na prvu godinu našeg rada u kojem ste, nadamo se, prepoznali kreativne potencijale ove knjižnice a njen prostor doživjeli kao svoj.

Iza nas je godina dana obilježena nabavkom novih naslova, prikupljanjem raznovrsne građe, osluškivanja vaših potreba, stjecanja novih članova, organiziranja zanimljivih gostovanja te naravno, uhodavanja.

Kako bismo svoje usluge dodatno poboljšali  te učinili naš rad transparentnijim pozivamo Vas da nas kontaktirate putem predviđenog obrasca ili telefona te se trajno informirate putem ove stranice kao i facebook stranice.

Na sve Vaše upite ćemo, kao i dosad, odgovarati u najkraćem mogućem roku.

Pozdravna poruka