Dragi korisnici, s obzirom na to da vas trenutno ne možemo primiti u našu knjižnicu, a ne možemo pozvati ni književnike da vam predstave svoju književnost, odlučili smo vas pozvati na naše internetske stranice. Otvaramo našu Virtualnu tvornicu priča, a autori ste -vi. Vođeni idejom da je književnost uvijek dobra ideja, a da su knjižnice njeni domovi, pozivamo vas da nam šaljete svoje radove na našu mail adresu ([email protected]). Vaše kratke priče ili pjesme ćemo s vašim dopuštenjem i potpisom, ili nadimkom koji odaberete, objavljivati na našim web stranicama. Na taj način želimo potaknuti vašu kreativnost i izazvati vas da se okušate u pisanju, ali i povezati našu zajednicu. U prošlosti se u kriznim situacijama i izolacijama vrijeme često kratilo pričom, a mi ćemo to, u duhu našeg vremena, napraviti na mreži. 🙂 Ako dosad niste pisali, na internetu možete naći dosta korisnih linkova na tu temu.
Pravila: Kratka priča ili pjesma do 4000 znakova bez praznina. Zadana tema: Vrijeme (tema je okvirna i ne mora ujedno biti naslov) Dob autora: od 18 do 118 godina. Tekstovi će biti pregledani, ali Vas molimo da ih uredite koliko je moguće.
Zadana tema je aktualna do 17.4.

Dobro došli u našu Virtualnu tvornicu priča!