Foto natječaj: 15.10.-15.11.
-šaljite nam fotografije prirodne baštine koja vas okružuje
-fotografije mogu biti napravljene mobitelom i mogu biti crno-bijele
-šaljite ih na našu e-mail adresu [email protected] uz popunjenu prijavnicu
-može se poslati najviše jedna fotografija
-najbolja fotografija će biti nagrađena besplatnim godišnjim članstvom i prigodnim poklonom
-sve fotografije će biti izložene u knjižnici.

(Narodna knjižnica i čitaonica u Klisu ne preuzima odgovornost za bilo kakve sporove vezane uz vlasništvo, odnosno autorska prava nad fotografijama koje sudionici pošalju Organizatoru radi sudjelovanja u natječaju i izložbi. Autorska i srodna prava pripadaju sudionicima – autorima fotografija, a Organizator stječe pravo korištenja fotografija u svrhu natječaja i izložbe te njihove promidžbe bez plaćanja ikakve naknade. Organizator može fotografije koristiti i u promidžbene svrhe za svoju djelatnost bez plaćanja naknade.)

Prijavnicu možete preuzeti ovdje:

Najdraži citati
Šaljite nam najdraže citate iz knjiga, napravit ćemo virtualni pano i izložiti ih!

Virtualna radionica: Razlistaj se po papiru 7.11. u 10 h
Pripremite papire, platna, akrilne ili vodene boje te lišće različitih
oblika pa uz vođenje knjižničarke (online) izradite kreativne slike
jeseni.

Online kviz znanja, 29.10. u 19 sati – prijave preko e-maila knjižnice.

Pričaonice će se odvijati na predviđene datume, uz poštivanje svih epidemioloških mjera, ograničen broj sudionika i trideset minutno trajanje.

Za sve pričaonice je prijava OBVEZNA zbog ograničenog broja sudionika.

MJESEC HRVATSKE KNJIGE U NAŠOJ KNJIŽNICI