Ovaj četvrtak (19. 8. 2021.) s  početkom u 20 sati održat će se naše drugo književno gostovanje u okviru projekta Klis u centru – partnerstvo za aktivnu zajednicu. U goste nam dolazi mladi splitski pisac Miro Morović kao predstavnik kriminalističke proze. Gostovanje će se održati u prostoru Društvenog centra Klis i predviđeno je za odrasle. Knjižnica će tog dana,  četvrtak (19. 8. 2021.), iznimno raditi do 19 sati zbog samog događanja. Nadalje, ususret novoj školskoj godini očekuje nas nekoliko pričaonica za predškolce i učenike nižih razreda, koje će se održati u knjižnici, prema sljedećim datumima:
24. 8. Pola sata za priču:  Dječak koji je poplavio svijet + story cubes igraonica   u 18 sati.
2. 9.   Pola sata za priču:  Mali žir + story cubes igraonica  u 18 sati
Trajanje pričaonica / igraonica je sat vremena. Prijave nisu potrebne.

NOVE OBAVIJESTI