AKO VOLITE KRIMIĆE, GOSPONA POIROTA, DOBRU DETEKTIVSKU PRIČU I KNJIGE KOJE IH SKRIVAJU, OVO JE VIJEST ZA VAS !!!

Dragi svi,

Znamo da će ova objava biti mistična, ali kuhamo nešto zaista zabavno.

Ne možemo još uvijek puno otkriti, ali možemo reći:

prošlih mjeseci smo bili jako zaposleni.

Osmišljavali događanja za velike i male.

Čak i pisali scenarije…

Pa vas odlučili upitati

Volite glumiti?-

Da? Odlično!

Želite sudjelovati u našem novom projektu vezanom za istraživanje jednog skandaloznog slučaja?

Da? Još bolje!

Nikad prije niste glumili?

Nema veze! Imamo učiteljicu glume!

Što tražimo?

Amatersku glumu.

Koga točno?

2 dame i 3 gospodina u dobi od 18 do 50 godina, željne kreativnog rada, pustolovina i upoznavanja nepoznatog.

Ali zašto ?

Zato da bismo upriličili jedinstveno događanje u našoj knjižnici, nastalo prema našem, originalnom scenariju i odlično se zabavili.

Prijave: inbox, telefon, osobno, golub pismonoša.

Napomena:

Događanje je namijenjeno isključivo odraslima. Satovi glume će trajati nekoliko tjedana i održavati se u našoj knjižnici, kao i samo događanje za koje se pripremamo. Kao što vidite, broj glumaca je ograničen, pa savjetujemo da se što prije prijavite. Prijave su otvorene do kraja mjeseca.

Za sve upitnike nad Vašim glavama, stojimo na raspolaganju.

Tražimo glumce!