U skladu s omogućavanjem popuštanja mjera dužni smo Vas obavijestiti o novim odlukama vezanim za rad naše knjižnice. S obzirom na to da se u knjižnici upravo provodi obveza revizije knjižnog fonda, ali i da su i dalje aktualne izvanredne okolnosti vezane za pandemiju koronavirusa Narodna knjižnica i čitaonica u Klisu ostaje zatvorenom za korisnike do 4. svibnja.

O uvjetima i načinu rada s korisnicima nakon tog datuma bit će objavljene detaljne upute na web stranici, vratima i oglasnoj ploči knjižnice.

Zahvaljujemo na razumijevanju i molimo Vas za strpljenje kako bismo osigurali način rada koji će biti siguran za svih. I dalje smo dostupni za sve informacije tijekom cijelog radnog dana, na telefonu i elektroničkoj pošti. Zakasnine se ne obračunavaju, a povrat građe će se vršiti s početkom rada knjižnice.

Novosti o radu knjižnice