Poštovani korisnici,

u proljetnom periodu i mjesecu posvećenom zaštiti naše planete  veliko nam je zadovoljstvo pozvati vas na predstavljanje novog naslova koji ukazuje upravo na jedinstvenost i krhkost naše  prirodne baštine.

Stoga nam se pridružite na predstavljanju knjige BILJKE TVRĐAVE KLIS autora dipl.ing.bio. Vedrana Šegote, kustosa herbarijskih zbirki Botaničkog zavoda Biološkog odsjeka Prirodoslovno-matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu  i mag.ing.šum. Ivana Limića, doktoranda u Institutu za jadranske kulture i melioraciju krša u Splitu. Predstavljanje je u Narodnoj knjižnici i čitaonici Klis, u ponedjeljak 8.travnja 2019.  s početkom u 18.30 sati.

Uz ravnateljicu iknjižnice Leu Smodlaka knjigu će promovirati  jedna od recenzenata dr.sc. Nina Vuković i autori knjige Ivan Limić i Vedran Šegota.

Veselimo se Vašem dolasku!

Promocija knjige “BILJKE TVRĐAVE KLIS”, 8.4. u 18.30 sati