U petak, 11,10. održano je putopisno predavanje u Klis Kosi, u Domu kulture Zdravka Uvodića. Predavanje o svom putovanju od Zagreba do Vladivostoka održao je putopisac i motociklist Boris Rukavina sa suprugom Ksenijom. Imali smo priliku čuti o kulturama i običajima istoka, prekrasnoj prirodi i divnim hramovima. Posjetitelji, zaljubljenici u motorkotače, mogli su saznati više o načinu putovanja te skupiti neke praktične savjete za osobne avanturističke pothvate. Predavanju je prethodila likovna radionica u parku na kojoj su sudjelovali osnovnoškolci. Uz lijepo vrijeme i kreativno vođenje slikara Damjana Barića nastala su prava mala umjetnička djela. Do sljedećih susreta uživajte u našoj fotogaleriji.

Putovanje (s)mjesta u Klis Kosi