Rad čitaonice

Narodna knjižnica i čitaonica u Klisu otvara prostore čitaonice za svoje korisnike. Rad čitaonice odvijat će se uz obvezu pridržavanja svih higijenskih standarda te pridržavanje uputa o preporučenom razmaku i ograničenom broju ljudi u zatvorenom prostoru

Upute stupaju na snagu u utorak, 2. lipnja 2020. :

-po ulasku u čitaonicu, član je obavezan predati člansku iskaznicu djelatniku knjižnice.

-osobe koje koriste čitaonicu ne mogu se slobodno kretati po prostoru knjižnice, nego koriste mjesto u čitaonici predviđeno za čitanje/rad.

-radno vrijeme čitaonice ograničava se na 4 sata dnevno i to u jutarnjoj smjeni od 8 do 12 sati, a u popodnevnoj smjeni od 14 do 18 sati.

-na ulazu u prostor čitaonice obavezna je dezinfekcija ruku.

-istovremeno je u prostoru knjižnice i čitaonice moguć boravak 4 korisnika.

KORIŠTENJE DNEVNOG TISKA NIJE MOGUĆE.

Rad knjižnice odvijat će se na prethodno propisan način, a trajno dostupan na sljedećem linku:

NOVE UPUTE ZA RAD KNJIŽNICE I ČITAONICE