Dragi učenici,

od 3. svibnja do 25. svibnja traju prijave za likovno-literarni natječaj u organizaciji O. Š. PETRA KRUŽIĆA I NARODNE KNJIŽNICE I ČITAONICE U KLISU s temom SVA LICA MISTA MOGA. Cilj natječaja je njegovanje likovnog i literarnog stvaranja, ali i pružanje mogućnosti da istražite osobitosti svog zavičaja. Naglasak nije samo na Klisu kao mjestu bogate kulturne i povijesne baštine već na Klisu suvremenog života, Klisu budućnosti sa svim licima i vizurama koje ga čine.

Vjerujemo da će takva široka tematika omogućiti prikupljanje zanimljivih radova.

Uvjeti natječaja

• Natječaj je namijenjen svim učenicima osnovnih škola s područja općine Klis

• Učenici se mogu prijaviti s jednim individualnim radom. Za likovne radove učenici se mogu prijaviti i jednim radom nastalim u timu. Tim čine najviše tri učenika.

• Likovnim radovima tehnika nije zadana, a od prijava prihvaća se crtež, slika i grafika

• Literarni radovi nisu ograničeni formom, dakle moguće je napisati pjesmu, esej, kratku priču. Broj znakova je ograničen – do 2500 znakova ili najviše jedan ispunjen A4 list papira.

• Radovi se prijavljuju kod predmetnog nastavnika ili razrednika putem formulara koji je već dostavljen nastavnicima.

Najbolje radove ćemo nagraditi, a sve izložiti na tematskoj izložbi.

Veselimo se vašim radovima!

Likovno-literarni natječaj “Sva lica mista moga”